Kenan İmirzalıoğlu'nun partnerlerinin rolleri belli oldu!

O3 Medya’nın Kanal D için çektiği 'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' dizisinin başrolünü Kenan İmirzaoğlu üstlenirken partnerleri de geçtiğimiz günlerde belli olmuştu.

Dizi Galeri

Kenan İmirzalıoğlu'nun partnerlerinin rolleri belli oldu! Yaklaşık 5 ay önce çekimleri başlayan 'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' dizisinin önce yönetmeni, sonra Metin Akpınar’ın da aralarında olduğu bazı oyuncuları ve senaristi değişmişti. Ardından dizinin çekilen bölümleri çöpe atılıp büyük bir prodüksiyon ile tekrar çekilmesiyle gündeme gelmişti.

Video yüklenemedi...Kenan İmirzalıoğlu, Büşra Develi, Sedef Avcı, Funda Eryiğit ve Çetin Tekindor başrolünü paylaştığı Mehmed Bir Cihan Fatihi yakın zamanda izleyiciyle buluşacak.

Kenan İmirzalıoğlu’nun başrolünü oynadığı, Kanal D’nin yeni dizisi ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nde rol alan Büşra Develi ve Hazal Filiz Küçükköse, rolleriyle izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Develi’nin Bizans Mega Dükü Notaras’ın kızı Eleni’yi canlandıracağı projede, Küçükköse ise Çandarlı Halil Paşa’nın kızı Melike olarak kamera karşısına geçecek.


Bunlarda ilginizi çekebilir: