KENAN VE BEREN'İN PORTOFINO'DA AŞK TATİLİ!

Yılın sürpriz aşkının kahramanları Beren Saat ve Kenan Doğulu sezonun yorgunluğunu atmak için beraber tatile çıktı. Çiçeği burnunda aşıkların beraber çıktıkları yaz tatilinde tercihleri Portofino oldu.

Magazin

KENAN VE BEREN'İN PORTOFINO'DA AŞK TATİLİ! "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinin final yapmasıyla birlikte tatile giren oyuncu Beren Saat yeni yayın dönemi iş planlarına bile bakmadan sevgilisi Doğulu ile kendini yurt dışına attı. Oyuncu Beren Saat Portofino'da çekilen sayısız aşk filmlerinin etkisinde kalarak Portofino'da tatil yapmak istedi. Pencerelerinden ateş kırmızısı sardunyalar sarkan rengarenk evleri, daracık sokakları, limanda demirli lüks yatları, minicik meydanı ve tepelerdeki muhteşem köşkleri ile aşıklar limanı olarak bilinen Portofino'da ünlü çift el ele diz dize aşk yaşıyor. Saat ve Doğulu ikilisi Portofino dönüşü tatile ara vermeden tekneyle Yunan Adaları'nı gezmeye gidecek.

Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun daha önce tatil için İtalya'ya gittiğini ilk GECCE.com'da okumuştunuz...

KENAN İLE BEREN, GENOVA'YA UÇTU!

KENAN İLE BEREN, GENOVA'YA UÇTU!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: