KENAN'I BIRAKTI DOKTORA KAÇTI!

5 yıldır birlikte olduğu Kenan İmirzalıoğlu evliliğe bir türlü yanaşmayınca ayrılan Zeynep Beşerler, sağ gösterip sol vurdu. İkilinin barışacağı beklenirken genç oyuncu gönlünü Doktorlar dizisinin Suat'ına kaptırdı...

Magazin

KENAN'I BIRAKTI DOKTORA KAÇTI! Sevgilisi Kenan İmirzaloğlu'yla olan 5 yıllık ilişkisini evlilik nedeniyle bitiren Zeynep Beşerler, vakit geçirmeden gönlünün yeni prensini buldu. Beşerler'in, 'Doktorlar' dizisinde 'Doktor Suat' karakterini canlandıran oyuncu Bekir Aksoy'la birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.

Genç oyuncu, İmirzalıoğlu askerden döndükten sonra 'Benimle evlenmeyen kaybeder' diyerek sevgilisiyle yollarını ayırmıştı. Herkes ikilinin barışacağını ve ilişkilerine kaldıkları yerden devam edeceklerini düşünürken Beşerler'in oyuncu Bekir Aksoy'la yeni bir ilişkiye başladığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sevgililer, geçen gün Beyoğlu'ndaki 'Mask' adlı karaoke barda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Gecce boyunca öpüşüp koklaşan ikili, görüntülenmemek için mekandan ayrı ayrı çıktı.

ROL ARKADAŞIYLA 2 YIL AŞK YAŞAMIŞTI

Zeynep Beşerler'le yeni bir aşka başlayan Bekir Aksoy, 'Doktorlar'daki rol arkadaşı Melike Güner'le 2 yıl birliktelik yaşamıştı. İkili, geçen günlerde ayrılmıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: