Kenan'ı yerdi, Kıvanç'ı övdü!

Bir dönemin efsane isimlerinden Tarık Tarcan, son dönemde Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu’nun oyunculuklarını beğendiğini söyledi. Oyuncu, “Kenan, Amerika’da olmaz ama Kıvanç, bir dünya starı olabilir. Ama korkuyor sanırım. Türkiye’de kalmayı yeğledi” diye konuştu.

Magazin

Kenan'ı yerdi, Kıvanç'ı övdü! Tarık Tarcan, verdiği bir röportajda son dönemde Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuklarını beğendiğini belirterek, "Kıvanç'a 'Oğlum Amerika'ya git' dedim. Kıvanç çok yakışıklı, işini mesleğini seven biri. Kenan da öyle. Kenan Amerika'da olmaz ama Kıvanç bir dünya starı yapılabilir" dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un davası bitti!

Kıvanç Tatlıtuğ'un davası bitti!
"SİNEMADA SENİN GİBİLERE İHTİYAÇ VAR"

Fahriye Abla filmine davet üzerine oyunculuk hayatına başladığını anlatan Tarık Tarcan, Müjde Ar'ın "Senin gibilere ihtiyaç var sinemada. 'Kupa Kızı' diye bir film çevireceğiz, onda oyna" demesiyle 60'a yakın film ve 2 bin 500'e yakın televizyon programında yer aldığını belirtti. Kendini oyuncu olarak hissettiği filmin 'Işıklar Sönmesin' olduğunu söyleyen Tarık Tarcan, Tuncel Kurtiz ve Berhan Şimşek'le Bayburt'ta soğuk kış şartları altında film çektiklerini, hayatı boyunca o hatıraları unutmadığını anlattı.

Kenan İmirzalıoğlu spora başladı!

Kenan İmirzalıoğlu spora başladı!Jön 'Çarpışma'sı!

Jön 'Çarpışma'sı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: