"Kenan’ın Hikayeleri’ni izledin mi?"

40 yıllık gazeteci-televizyoncu Kenan Erçetingöz, Instagram hikayelerinde rekor kırıyor.

Yaşam

"Kenan’ın Hikayeleri’ni izledin mi?" “Kenan’ın Hikayeleri”, haftalık 15 milyon izlenme oranıyla televizyon kanallarından ve en iyi dizilerden daha iyi reyting alıyor.

Kenan Erçetingöz, gazeteci kimliği ile çektiği hikayelerinde, doğallığı, samimiyeti, içtenliği, Atatürk sevgisi, her kesimden insanlarla kurduğu diyaloğu ve sohbeti ile gönüllerde taht kurdu.

Yaptığı paylaşımlarla Türk insanın yeme-içme kültürünü de değiştiren, yemek yemenin zevkini aşılayan, ülkemizin güzelliklerini, doğasını, mekanlarını tanıtan “Kenan’ın Hikayeleri” Instagram'da milyonlarca insan tarafından izleniyor.

Salatayı şamandıra yapması, yemek yemeyen çocuklara iyi bir örnek teşkil etti. Aileler yemek yemeyen çocuklarına “Kenan’ın Hikayeleri”ni izleterek keyifle yemek yedirmeye başladı.

Tavanla yaptığı sohbetler, “Ben yatıyom tavan bi şey diyon mu?” repliği ve “Napıyon Dürdane” deyişi herkesin dilinde..

Türkiye’de ilk magazin TV programcılığını başlatan Erçetingöz, Instagram hikayeleri ile yepyeni bir televizyon kanalı kurmuş oldu. Herkes dizi izler gibi “Kenan’ın Hikayeleri”ni izliyor.

Henüz izlemediyseniz veya tekrar izlemek isterseniz aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.. Tüm hikayeler, gecce.com’da aynı anda yayınlanıyor.

KENAN ERÇETİNGÖZ'Ü INSTAGRAM'DA TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

KENAN ERÇETİNGÖZ'ÜN HİKAYELERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: