Kenan'lı "Fatih"te büyük tehlike!

Pazartesi günleri yayınlanacağı açıklanan 'Mehmed Bir Cihan Padişahı' dizisinin yayın günü tartışma konusu oldu.

Dizi Galeri

Kenan'lı "Fatih"te büyük tehlike! Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde yer alacağı ve "Fatih Sultan Mehmed"i canlandıracağı 'Mehmed Bir Cihan Padişahı' dizisiyle ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Dizinin Pazartesi akşamları Kanal D'de ekrana geleceği açıklandı. "Pazartesi" günü tartışma konusu oldu. Aynı gün yayınlanan Söz ve Kayıtdışı gibi güçlü rakipler "Gün doğru mu?" sorusunu akıllara getirdi. Konuyla ilgili Posta Gazetesi TV Eleştirmeni Mesut Yar da bir yazı kaleme aldı.

Kenan İmirzalıoğlu: Baba olmak istiyorum

Kenan İmirzalıoğlu: Baba olmak istiyorumİşte Mesut Yar'ın, "Fatih'in Yayın Günü Doğru mu?" başlıklı yazısı:

"Mehmed Bir Cihan Padişahı (Kanal D). Yılın projesi olduğu söylenen 'Fatih' dizisinin açık ismi bu. Biraz uzun ama sorun değil.

Kadro çalışmaları tamamlandı. Setin bir kısmı çalışmaya başladı, kalan kısmı da bir ay içinde tamamdır. Proje ocak ayına yetişecek ve yayın günü pazartesi olacak.

İşte tam da burada bir ünlem koymak gerekiyor. Çünkü pazartesi büyük iddialarla yayına giren bir dizi için çok da hayırlı değil.

Orada net bir şekilde yerini yapmış 'Söz' dizisi var. 'Çukur' (Show TV) desen, geçtiğimiz sezon biten 'İçerde'nin yerinde olacak ve alıcısı çok. Bir de yaşayabilirse FOX ekranında 'Kayıtdışı' dizisi var. 'Kırgın Çiçekler'in (atv) kırılacağı filan yok. 'Survivor' da (TV8) bence bu yıl erken başlar.

O vakit? 'Ama Mesutcuğum, her gün öyle zor' demeyin. Bahsettiğiniz bölüm masrafı 2 milyona dayanan bir diziyse, durup bekleyin!"

İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Fatih' imajı!

İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Fatih' imajı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: