Kendall Jenner, Türk lokumuna dönüştü!

Jenerasyonunun en popüler modeli Kendall Jenner, VOGUE Türkiye için konfor alanının dışında yeni bir kimliğe büründü. VOGUE Türkiye moda editörü Konca Aykan ve Buğu Melis Çağlayan tarafından gerçekleşen röportaj ve çekimler; New York, Chealsea'deki Pier 59 Studios'ta gerçekleşti.

Kadın

Kendall Jenner, Türk lokumuna dönüştü! Kardashian ailesinin en sempatik üyesi olan Kendall, “Eğer tek bir gün gerçekten tanınmama şansın olsa nereye giderdin?” sorusuna “Plaja giderdim” diye cevap veriyor ve "Kulağa çok basit geldiğini biliyorum, ancak yirmi dört saatte uğrayacağım ilk durak burası olurdu" diye ekliyor.

“Ablalarımla büyümek benim için çok büyük bir şanstı”

“Kardashian'ların Calabasas'taki evinden taşındığından, yani onun deyimiyle ‘Kendi kanatlarıyla uçmaya başladığından beri’ hayatında neler değişti?” sorusuna şöyle yanıt veriyor:

"Bu soruyu cevaplamak çok zor. Eminim ki çocukluğunun geçtiği evden ayrılan herkes, hayatının tamamını değiştiren bu süreçten etkilenmiştir. Ben şöyle düşünüyorum: Şu anda kanatlarımı açtım ve uçuyorum. Nereye gidersem gideyim, ailemin evi her zaman dönebileceğim bir yer olarak kalacak. Dünyanın büyük bir bölümünü dolaştım, birkaç kez taşındım; tüm bunların bugün olduğum insana farklı katmanlar eklediğini düşünüyorum. Ama her şeyi boşverdiğimizde, ben hala benim ve şükürler olsun ki evimin nerede olduğunu biliyorum." Ona ilham kaynağı olan kadınlar da tam burada, Kardashian evinde. "Ablalarımla büyümek benim için çok büyük bir şanstı. Onlar kendi yollarını çizmeye çalışırken yaşadıklarını, aldıkları kararların pozitif veya negatif sonuçlarını gördüm. Onların deneyimlerine ilk elden şahit olmak beni hayata karşı daha hazırlıklı bir hale getirdi diyebilirim. Size rehberlik yapacak birbirinden güçlü karakterlerin hayatınızda olması; işte bu gerçek bir armağan!"


İlk defilede farkedilmekten korktu...

Kendall'ın modellik kariyeri ön dört yaşında Wilhelmina Models ile imzaladığı anlaşmayla başlasa da 2013'te Society Management'la yollarının kesişmesi onun için bir dönüm noktası oluyor. Modanın birinci ligine transfer olmadan Los Angeles’ta gerçekleşen birkaç şovda boy gösteren Kendall, esas çıkışını 2014 Sonbahar/Kış Moda Haftalarında yapıyor. Yürüdüğü ilk büyük defieden biri olan Marc Jacobs 2014 Sonbahar podyumuna adım atmadan önce “Bunun gerçek olduğuna emin miyim?” diye kendine soruyor ve “Transparan bir üst giymiştim ve açıkçası mümkün olduğunca fark edilmemeye çalışıyordum" diyor. Bu deneyimi hafızasında daima taze tutmak için her şeyi, etrafındaki kokuları, ışıkları, sesleri kaydettiğini anlatan Kendall, bunun kendisi için bir rüyanın başlangıcı olduğunu ekliyor.
Podyumda ve kampanyalarda genellikle ciddi bir suratla gördüğümüz Kendall, VOGUE Türkiye ekibini şaşkına uğratıyor. VOGUE TV için çekilen Türkçe 101 videosunda Türkçe internet terimlerini öğrenen Kendall, tek tekrarda hızlıca kaptığı kelimeler ve hatasız telaffuzuyla tüm setten alkış alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: