KENDİ BAŞINIZA UÇMANIN ZAMANI GELDİ...

“Flying Trapeze” Hillside’da!

Magazin

KENDİ BAŞINIZA UÇMANIN ZAMANI GELDİ... “Feeling Good®” İyi hissettirme misyonu ile faaliyet gösteren Hillside, California merkezli Flight Club Aerial Arts ekibi ile birlikte özel hazırlanan “Trapeze Rig” platformunu İstanbul’a getiriyor. Heyecanı ve adrenalini hissetmek, egzersiz yapmak ya da benzersiz bir eğlence deneyimi yaşamak isteyen herkes Uçan Trapez (Flying Trapeze) yapabilecek. Tüm düşünceleri ve stresi bir kenara bırakın, kendinizi Hillside City Club’ın bu eğlenceli deneyimine teslim edin.

7’den 77’ye herkes uçmanın keyfini Hillside ayrıcalığı ile 3-26 Haziran tarihleri arasında Hillside City Club Etiler’de yaşayabilir. Uçan Trapez (Flying Trapeze) deneyimini yaşamak, kendinizi bu heyecana teslim etmek için acele edin. Her bir derste 10 katılımcının yer aldığı 90 dakika sürecek olan Uçan Trapez (Flying Trapeze) deneyimini Biletix’ten satın alabilirsiniz.

Bu büyülü deneyimin anahtarları Hillside City Club-Etiler’de, kaçırmayın!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: