KENDİ BULUŞUYLA İKİ BEDEN İNCELDİ

16 yaşından beri incelmek için her yolu deneyen, zayıflama hapları yüzünden hafızasını kaybeden Seren Serengil, kendi bulduğu, adını da 'Seren' koyduğu aletle dört haftada tam 6.5 kilo vermiş.

Magazin

KENDİ BULUŞUYLA İKİ BEDEN İNCELDİ İlk diyetimi 16 yaşımda yaptım. Ailede bana 'koala' derler. Hareket etmeyi sevmem. Bir de çikolata, gofret için uykudan uyandığımı bilirim. Ünlü diyetisyenlere, zayıflama kamplarına gittim ama çıkınca, gözüm döndü kilolarımı geri aldım... Akupunktur yaptırdım. Kulağıma iğneler soktular. Bitti; soluğu restoranda aldım. İki kez liposuction yaptırdım ama bir sonuç alamadım. Bir doktor 'İncelmene yardım eder' diye ilaç verdi. Hızla 16 kilo verdim 54 kilo oldum. Ama sonra aynı hızla iki kat kilo aldım. Bir de bende hafıza kaybına yol açtı. Şimdi power plate ve yurtdışında bulduğum, adını 'Seren' koyduğum bir alet var. Bir ayda 6.5 kilo verdim, iki beden incelip 38 beden oldum...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: