Kendi Modasını Yaratan Erkeklere Abdullah Kiğılı

Abdullah Kiğılı, ılık havalar için özel olarak hazırladığı montlarını erkeklerin beğenisine sunuyor.

Diğer Haberler

Kendi Modasını Yaratan Erkeklere Abdullah Kiğılı Kışın sonlarını yaşadığımız bu günlerde kıştan kalma soğukların ve yağmurların kurtarıcısı montlar, Abdullah Kiğılı tasarımlarıyla erkeklere benzersiz şıklık vaat ediyor.

Kıyafetleriyle fark yaratmak isteyen erkeklerin tercihi Abdullah Kiğılı, sezon geçişlerinde rahatlıkla kullanılabilecek montları mağazalarında satışa sunuyor.


İnce detayların hakim olduğu Abdullah Kiğılı montları, gerek çıkarılabilir yelekli modeller gerekse üst ve etek kısmında kullanılan cep detayları ile kullanıcısına tarz olmanın yanında işlevselliği de sunmakta.


Kuzey esintilerini anımsatan mavi, yeşil ve krem renklerinin kullanıldığı montlar erkeklerin gardırobunun vazgeçilmezi olmaya aday. İş hayatınız, seyahatleriniz ve sosyal yaşamınızın her anında Abdullah Kiğılı montları ile şıklığınızdan taviz vermeyeceksiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: