KENDİ YAŞADIKLARINI KLİPTE YANSITTI

Dişi Tarkan olarak müzik dünyasında adını duyuran sevilen isim Ebru Aydın, 'Yalancı Dünya' şarkısının klibin de kendi yaşadığı aşk acısını anlattı.

Magazin

KENDİ YAŞADIKLARINI KLİPTE YANSITTI 'Müsaadenizle' adını verdiği albümle müzik dünyasına dönüş yapan Ebru Aydın, ikinci klibini sözü ve müziği kendisine ait olan 'Yalancı Dünya' şarkısına çekti. Şarkının sözlerini de yazan Ebru Aydın, şarkının klibinde de çektiği aşk açısını anlattı. Kendi yaşantısından bir hikaye olduğunu söyleyen Ebru Aydın, 'Yaşadığım büyük bir aşkın ardından bu şarkı çıktı. Bu klip ve bu şarkı o dönem yaşadığım acıları anlatıyor. Acıyla ve isyanla yazdığım duygular şimdi hayat buldu' diyor.

Bu şarkıyı dinleyen herkesin kendine bir şeyler bulduğunu söyleyen Ebru Aydın, 'İnsanlar bana, 'Yaşadıklarım aynısını sende yaşamışsın. Beni ne güzel tarif etmişsin' diyorlar. Gerçekten herkesin bir aşk acısı vardır. Ben bunu kelimelere döktüm ve insanlara tercüman oldum' diyor. Klibin yönetmenliğini yapan Mustafa Özen'de Ebru Aydın ile bu klibi çekerken zaman zaman zorlandığını söylüyor. 16 mm formatında çekilen klipte Ebru Aydın, yaşadığı aşk acısını hatırlayıp çekim aralarında gözyaşı döktü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: