'KENDİMİ BORULARA ASMAYI DÜŞÜNDÜM'

HAPİSTEN YENİ ÇIKAN TUĞBA ÖZAY, İÇERDEYKEN İNTİHAR ETMEYİ AKLINDAN GEÇİRDİĞİNİ İTİRAF ETTİ.

Magazin

'KENDİMİ BORULARA ASMAYI DÜŞÜNDÜM' 167 gün hapis yattıktan sonra tahliye olan ve özgürlüğün tadını çıkartan Tuğba Özay, hapis yaşadığı dönemde biran intihar etmeyi düşündüğü söyledi.

Hapiste bulunduğu dönemde zor günler geçirdiğini belirten Özay "Çok güçlü bir insanım, benim yerimde bir başka bir ünlü isim benim yaşadıklarımı yaşasaydı, sanırım oradan sağ çıkamazdı. Ölümü içerde olduğum dönemde bir kez düşündüm. Anneme ve babama çok sadık bir insanım. Tek korkum onlara ben içerdeyken bir şey olmasıydı. O da bir gazetede babamla ilgili çıkan kalp krizi geçirdiği yönündeki haber oldu. O haberi okuduğum anda bugüne kadar yaptığım her şeyin anlamsız hatta yaşamanın bile anlamasız olduğunu aklımdan geçti.

O an tek isteğim babamla ilgili bir haber alabilmekti. Fakat içerde olduğunuz da her şey istediğiniz gibi olmuyor. Babamla ilgili iyi haberini aldığım ana kadar aklımda kendimi borulara asıp intihar etmek geçti. Ölümü düşündüğüm tek an odur. Fakat gerçeği öğrenince o böyle bir şeyi bir daha hiç mi hiç düşünmedim. Tam tersine hayata daha sıkı sarıldım ve birlikte yaşadığım insanlara nasıl faydalı olabilirim ve nasıl zaman geçirebilirim diye düşündüm. Artık mankenliği ve modelliği bıraktım. Artık kader mahkumlarına nasıl faydalı olabilirim diye düşünüyorum. Yakında mahkumlarla alakalı bir program yapmayı planlıyorum" dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: