KENDİNİ BEKAR SANIYOR

Ünlü futbolcu ile evli olan Vıctorıa Beckham, kendini bekâr bir kadın gibi hissettiğini söylüyor.

Magazin

KENDİNİ BEKAR SANIYOR Kadınların ilgiyle takip ettiği eski Spice Girls üyesi Victoria Beckham, son günlerde oldukça mutsuz. Ünlü futbolcu David Beckham’la evli olan güzel şarkıcı, yakın çevresine kendisini bekâr bir kadın gibi hissettiğini söylüyor. Son üç ay içinde eşiyle sadece üç kez görüntülenen Beckham’ın zayıflık ve kariyer tutkusunun ikilinin ilişkisini olumsuz etkilediği ifade edildi. Brooklyn, Romeo ve Cruz adında üç oğlu olan çiftin yakın çevresi, güzel şarkıcının zayıflık tutkusu nedeniyle birlikte yemeğe çıkamadıklarını söyledi.


HIRSI OLUMSUZ ETKİLİYOR
Son bir yıldır ailesiyle birlikte yemek masasına oturmayan seksi şarkıcı, yemek yememeye özen gösteriyor. Eşi, annesi ve kız kardeşinin tepkisine rağmen zayıflığını kabul etmeyen Beckham’ın, kariyer hırsı da ilişkiyi olumsuz etkileyen etkenlerden bir diğeri. Tasarımlarının da beğenilmemesi Beckham’ın mutsuz olup çevresine agresif davranmasına neden oluyor. Eskiden neredeyse hiç ayrı görüntülenemeyen çiftin yakın çevresi, ünlü futbolcunun Beckham’ın eski halini çok özlediğini söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: