KENDİNİ ROLÜNE FENA KAPTIRANLAR...

Bir dizinin başarısı için oyuncuların rollerinin üstesinden gelmesi şart.Ancak bazıları canlandırdıkları karakteri o kadar benimsiyor ki gerçek hayatta da öyle kalıyor. İşte dizi bitse de rolüne devam edenler...

Magazin

KENDİNİ ROLÜNE FENA KAPTIRANLAR... Sema ÖZTÜRK: 'Hacı' dizisinde bir ajanı canlandıran Sema Öztürk, özel hayatında da ajan gibi davranıp sevgilisini takip ettiğini açıkladı. Öztürk, "Aldatılacak kadın değilim. Bu yüzden önlemimi alıyorum" açıklamasıyla kıskanç bir kadının neler yapabileceğini gösteriyor.

Neceti ŞAŞMAZ: Kurtlar Vadisi’nin etkisi altına giren diğer bir isim de dizinin başrol oyuncusu Polat Alemdar'ı canlandıran Necati Şaşmaz oldu. Set dışında da korumalarla gezen ünlü oyuncu kadınlar hakkında "'Ben kadına hakkettiğinden fazlasını vermenin yanlış olduğu kanısındayım” diyerek büyük tepki topladı.

Billur KALKAVAN: Ihlamurlar Altında dizisinde Tuba Büyüküstün'ün annesini canlandıran Billur Kalkavan, gerçek hayatta Büyüküstün'ün stilini belirliyor. Genç oyuncuya her konuda destek veren Kalkavan, Büyüküstün'ün günlük hayatta ve ekranda giyeceği kıyafetleri de belirliyor.

Oktay KAYNARCA: Kurtlar Vadisi'nde 'Çakır'ı oynayan Oktay Kaynarca bu role kendisini kaptırıp yeraltı dünyasının önemli isimleriyle haşır neşir olunca dizideki görevine son verilmişti. Diziden sonra da 'ağır abi' raconlarıyla dolaşan Kaynarca, birçok kez gazetecilere de saldırdı.

Sanki dişi kurt

Nefise KARATAY: Kurtlar Vadisi Pusu'da canlandırdığı 'Ahu Toros' karakteri yüzünden 'Dişi Kurt' lakabını alan Nefise Karatay da dizininin etkisi altına giren ünlüler arasında yer alıyor. Diziden ayrılalı uzun süre olduğu halde arkadaşlarının kendisine hala, 'Dişi Kurt' diye seslendiğini söyleyen Karatay'ın telefonu bile Kurtlar Vadisi melodisiyle çalıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: