Kerem Bürsin: "Serenay dünyanın en güzel kadını!"

‘Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği’ arasına giren Kerem Bürsin, üç yıldır aşk yaşadığı Serenay Sarıkaya’yla ilgili, “Beni bilmem ama Serenay dünyanın en güzel kadını” dedi.

Magazin

Kerem Bürsin: "Serenay dünyanın en güzel kadını!" Serenay Sarıkaya ve Jabbar’ın bir marka için seslendirdikleri ‘Haz’ adlı şarkının kutlama partisi, Kuruçeşme'de bir otelde yapıldı. Sevgilisi Kerem Bürsin’in, ‘tccandler’ sitesinde yapılan ankette ‘Dünyanın En Yakışıklı 100 Erkeği’ listesine girmesini değerlendiren Sarıkaya, “Çok gurur verici. Türk erkekleri ilgi çekiyor, bu güzel bir şey. Herkesin gönlü nereye gitmek isterse, oraya gitsin” dedi.

Serenay Sarıkaya stüdyoya girdi!

Serenay Sarıkaya stüdyoya girdi!Çağatay Ulusoy soruları moral bozdu!

Çağatay Ulusoy soruları moral bozdu!Sevgilisini yalnız bırakmayan Kerem Bürsin ise, anket sonucunun kendisini mutlu ettiğini dile getirdi. Oyuncu, “Bu sonuç ne kadar doğru bilmiyorum” şeklinde konuşurken, Sarıkaya’ya iltifatlar yağdırdı. Bürsin, “Ben dünyanın en yakışıklı 100 erkeği arasında mıyım bilmiyorum ama Serenay dünyanın en güzel kadını” sözleriyle, sevgilisini yere göğe sığdıramadı.

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in yüzü gülmüyor!

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in yüzü gülmüyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: