Kerem Bursin: Serenay Sarıkaya gerçek bir insan!

Yeni bir diziyle ekrana dönmeye hazırlanan Kerem Bürsin, hem bir yıllık suskunluğunun nedenini hem de Serenay Sarıkaya ile beraberliğini anlattı.

Magazin

Kerem Bursin: Serenay Sarıkaya gerçek bir insan! Ekranlardan uzun süredir uzak kalan Kerem Bürsin, suskunluğuna son vermeye hazırlanıyor. Bu uzun tatil döneminin zorunluluktan kaynaklandığını söyleyen Bürsin, "Benim için bir yıl uzak durmak çok önemliydi, çünkü artık depom bomboştu. Yoğun tempoda kaybolduğumu hissetim. Gözlemlemek, yaşamak ve beslenmek açısından çok iyi bir ara oldu benim için" dedi.

1.5 yıldır Serenay Sarıkaya ile birlikte olan Bürsin, aşkla ilgili iddialı açıklamalarda bulundu.

İşte Serenay Sarıkaya hakkında ki samimi açıklası;

"Abuk subuk birçok ilişki yaşamaktansa beş yıl yalnız kalmayı tercih ederim. Bazı insanlar yalnız kalamadıkları için saçma ilişkiler yaşıyorlar. Serenay'la beraberliğimiz 1.5 yıl oldu. Çok pozitif ve gerçek bir insan. Çok güzel bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum. Son bir yılımızı seyahat ederek geçirdik."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: