Kerem Bürsin'den rekor anlaşma

Genç oyuncu Kerem Bursin müthiş bir rakama imza attı.

Magazin

Kerem Bürsin'den rekor anlaşma Yakaladığı şöhreti paraya çevirmeyi başaran Kerem Bürsin, geçtiğimiz yıl çay reklamından 200 bin lira almıştı. Genç oyuncu şimdi de bir internet reklamı için 600 bin liraya imza attı.

Uzun yıllar Amerika’da yaşayan Kerem Bürsin’in yıldızı rol aldığı Güneşi Beklerken dizisiyle parladı. Geçtiğimiz yıl dizi devam ederken, bir cep telefonu mesaj uygulaması reklamlarında rol alan Bursin, 100 bin lira aldı. Ardından dizideki rol arkadaşı Hande Doğandemir’le bir çay reklamı için kamera karşısına geçen Bürsin, bu filmden de 200 bin lira kazandı.

Dizinin aldığı reyting ve Kerem Bürsin’in gördüğü ilgi genç oyuncunun ücretini de artırdı. Bürsin, şimdi de bir internet operatörünün reklam yüzü oldu. Ünlü şarkıcı Kibariye’nin de rol aldığı reklamdan 600 bin lira kazanan yakışıklı oyuncu, böylece ücretine yüzde 300 zam yapmış oldu. Bürsin, geçtiğimiz yıl 12 bin lira olan bölüm başı ücretini de bu sezon 30 bin liraya çıkardı.


https://www.gecce.com.tr/magazin/foto-galeri/kerem-bursinden-rekor-anlasma
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: