Kerem Bürsin'den Serenay Sarıkaya itirafı

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, Hürriyet Gazetesi'ne verdiği röportajda birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Kerem Bürsin'den Serenay Sarıkaya itirafı Türkiye’ye üç yıl önce geldiniz, o günden beri kıyametler koptu. Şu an bile ‘selfie’ çektirmek isteyenlerden zor konuşabiliyoruz. Nasıl, bunaldığınız oluyor mu bu ilgiden?

-Bunalmak doğru kelime mi bilmiyorum, daha ziyade panikledim. Çünkü alışkın değildim. Bir de işler o kadar kolay olmadı. Çünkü o kadar uzun süre ‘hayır’ cevabını duydum, red yedim ki... Artık düşlerim gerçekleşmeyecek diye düşünmeye başlamıştım. Yeni planlar yapıyor, birkaç hafta içinde Amerika’ya geri dönmeyi planlıyordum ki ‘Güneşi Beklerken’ projesi geldi karşıma. O bir ‘oley’ anıydı işte. Bir anda şansım döndü; ilk başlarda birilerinin “Seni istiyoruz, seninle ilgileniyoruz” demesi sürreal geldi.

Size ‘yerli Marlon Brando’ diyorlar, ne diyorsunuz bu duruma?

- Evet beni benzetiyorlar ama onun stili hakkında pek bir fikir sahibi değilim. İlla klasiklerden gideceksek, ben Paul Newman’ın tarzına hastayım. Sade basit ve çok şık. Jean ve tişörtle çevrende etki yaratıyorsan, sende bir iş vardır. Yani James Dean’e hayran olmayan insan var mıdır? George Clooney, Ryan Gosling ve Tom Hardy gerçekten cool geliyor. Biraz alakasız örnekler oldu ama hepsinin özgün stilleri var.

İşte o röportaj;

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: