Kerem Bürsin'in bebek sevgisi!

Kerem Bürsin ‘Şeref Meselesi’ndeki kızı Elif’i (Ecrin Mira Manga) kucağından indirmiyor. Elif’le setin çok eğlenceli geçtiğini söyleyen Bürsin, “Bebek beni heyecanladırı-yor. İleride ben de çocuk sahibi olmayı istiyorum” dedi.

Magazin

Kerem Bürsin'in bebek sevgisi! Başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, Kanal D’de yayınlanan ‘Şeref Meselesi’ dizisinde bu hafta ‘Yiğit’ kızıyla beraber yaşamaya karar veriyor. Dizide ‘Yiğit’ karakterini oynayan Kerem Bürsin ise Ecrin Mira Manga’yı çekim aralarında da kucağından bir saniye olsun indirmiyor. Setin çok keyifli geçtiğini belirten Bürsin, “İlk günden beri Elif bebeği (Ecrin Mira Manga) kucağımdan indirmiyorum. İleri de tabii ben de çocuk sahibi olmayı istiyorum. İlk kez bir bebekle kamera karşısındayım ve bu durum beni çok heyecanlandırıyor” dedi. dizi yeni bölümüyle pazar akşamı ekrana gelecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: