Kerem Bürsin'in en büyük destekçisi Serenay Sarıkaya!

"Yaşamayanlar"ın başrollerinde yer alan Kerem Bürsin'in en büyük destekçisi sevgilisi Serenay Sarıkaya oldu. Dizinin gala geccesine katılan Sarıkaya, “Merakla bekliyordum. Kerem de özenle hazırlandı. Bir vampir hikayesinde yer almak, bir oyuncu için büyük şey olsa gerek” açıklamasında bulundu.

Magazin

Kerem Bürsin'in en büyük destekçisi Serenay Sarıkaya! Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in paylaştığı vampir dizisi “Yaşamayanlar”ın gala geccesi Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda yapıldı. BluTV’nin iddialı projesinin ön gösterimine sanat, medya ve iş dünyasından birçok tanınmış sima katıldı. Kerem Bürsin'in sevgilisi Serenay Sarıkaya da gecceye katılanlar arasındaydı. Oldukça sıcak ve sevecen tavırlar için olan Serenay Sarıkaya bazı magazin muhabirlerine sarılarak, “Sizi çok özlemişim, uzun zamandır görüşemiyorduk ama yeni sezonda bol bol beraberiz” dedi. Kerem Bürsin'in çok çalıştığını ve dizinin başarılı olacağına inandığını söyleyen Serenay Sarıkaya, “Merakla bekliyordum. Kerem de özenle hazırlandı. Bir vampir hikayesinde yer almak, bir oyuncu için büyük şey olsa gerek” açıklamasında bulundu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: