Kerem Bürsin'in maske çıkışı olay oldu! Tepki yağıyor!

Kerem Bürsin, Hande Erçel ile yaptığı yayında maske takmayanlara şöyle seslendi: “Salaksınız, I’m sorry salaksınız.” Kerem Bürsin’in bu açıklaması sonrası Twitter’da #haddinibilkerembürsin başlığı açıldı. Kerem Bürsin’e tepki mesajları yağdı.

Magazin

Kerem Bürsin'in maske çıkışı olay oldu! Tepki yağıyor! Kerem Bürsin, partneri Hande Erçel ile Instagram'da canlı yayın yaptı. Takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan ikiliden Bürsin, yayının sonunda 'sosyal mesaj verebiliyor muyuz?' diye sordu. Bürsin ardından "O kafelere gidiyorsunuz ya maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya affedersiniz de salaksınız! I am sorry (Üzgünüm), salaksınız. Ailelerinizi, insanları bir düşünün" dedi.

Koronavirüs yasaklarının gevşetilmesinin ardından kafe ve restoranlar, işletmelerin ayakta kalması için kısıtlamalı olarak açılmıştı. Ünlü oyuncunun sözleri sosyal medyayı ikiye böldü. #haddinibilkerembürsin hashtag'i TT listesinde ilk sıraya yerleşti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: