Kerem ve Zeynep kurtulacak mı?

Aksel, Melis’i de feci şekilde rezil eder. Melis, ona gerçekleri açıklamaya çalışır ama inandıramaz.

Magazin

Kerem ve Zeynep kurtulacak mı? Zeynep devreye girer ancak dumanlar her tarafı sarınca büyük panik yaşanır. Alevler okul koridorlarına sıçramıştır. Öğrenciler canlarını zor kurtarırlar. Kerem’in olmadığını fark eden Zeynep, büyük korkuya kapılır. Aksel’in “Kerem de cezasını çekecek” diye açıklama yapması, Zeynep’in Kerem’in alevler arasında olduğuna iyice emin olmasına neden olur.

Kimse onu durduramaz ve alevlerin arasına dalar. Melis ise olanlardan sonra intihar etmek üzere Aksel ile tutukları eve gelir. Ancak yalnız değildir. Aksel de peşinden gelmiştir. Eğer ölmek istiyorsa seve seve yardım edeceğini söyler ve onu zorla arabaya bindirir.

Melis ne kadar yalvarsa da onu ikna edemez. Aksel son sürat arabayı uçuruma sürer. Kerem ve Zeynep kurtulacak mı? Aksel ve Melis’in sonu uçurumda mı bitecek? Birkaç yıl sonra kimlerin hayatı nasıl değişmiş? Zeynep Kerem ile birlikte mi? Güneş annesine gerçekleri anlattı mı? Ahmet Sayer yaptıklarını cezasını çekti mi? Barış Sayerlerin tüm mal varlığını ellerinden aldı mı?

Foto Galeri için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: