Keremcem dublör kullanmak istemedi!

Yapımcılığını Baba Yapım, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve Ufuk Hakan Eren’in üstlendiği yeni dizi Kimse Bilmez, bugün seyircisiyle buluşuyor. Merakla beklenen dizinin başrol oyuncularından Keremcem, rolü için üç aydır kendini hazırlık kampına aldı ve ünlü Hollywood yıldızlarını çalıştıran hocalardan savaş sanatı eğitimleri aldı. Ünlü oyuncunun özellikle yakın dövüş eğitiminde çekilen çok özel fotoğrafları büyük merak uyandıracak.

Dizi Galeri

Keremcem dublör kullanmak istemedi! Eğitim dönemi boyunca haftanın 5 günü çeşitli dersler alan Keremcem, ‘boks’, ‘kick boks’, ‘Filipin Savaş Sanatları (Kali)’ ve ateşli silah temel eğitim dersleri aldı. Ünlü oyuncu ‘Hollywood Aksiyon Koreografi Eğitimi’ni; Fatih Uğurlu’dan, ‘Filipin Savaş Sanatları Eğitimi’ni ise Mert Hüseyin Gürsoy’dan aldı.DUBLÖR KULLANMAYACAK

Aldığı eğitimlerin dizi çekimleri süresince devam edeceği öğrenilen ünlü oyuncu, set olmayan günlerde sürekli eğitim alacak. Aynı zamanda aksiyon sahnelerinde de dublör kullanmayacağını açıklayan Keremcem, aldığı eğitimler sayesinde tüm zorlu sahnelerin üstesinden tek başına gelecek.

Bol aksiyon sahnelerine ev sahipliği yapacak olan ‘Kimse Bilmez’ dizisi için yaklaşık üç aydır; boks, yakın dövüş ve atıcılık eğitimleri alan Keremcem, bu sayede aksiyon sahnelerinde seyirciye unutulmaz anlar yaşatacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: