Keremcem, 'Güldür Güldür'de!

Show TV’nin her hafta sürprizlerle ekrana gelen eğlence programı Güldür Güldür Show’a bu hafta; ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem ile ünlü sunucu Zahide Yetiş konuk olacak. Ayrıca bu bölümde, Erdem Yener de ilk defa izleyici ile buluşacak.

Magazin

Keremcem, 'Güldür Güldür'de! Güldür Güldür Show'da Hüseyin geri dönüyor! Bizans kalesine gizlice sızan Kara Hüseyin ve Yardımcısı Mustafa İstanbul'u ele geçirebilecek mi? Bizans kralı İsmail ve kraliçe Nezaket aralarına sızan Türk'ü fark edebilecek mi?

Yıllardır gittiği yazlık sitenin en güzel kızları Yeter ve Nezaket ile zaman geçirme fırsatı yakalayan Bahadır ve Hüseyin sonunda amaçlarına ulaşabilecek mi? Hüseyin'in Almancı kuzenleri Bilal ve İsmail, dengeleri nasıl bozacak? Yıllardır sakin olan Keremcem'i, Hüseyin nasıl delirtmiş olabilir?

Hekimim programında neler oluyor? Kalp doktoru Bilal ve Beyin cerrahı İbrahim arasındaki çekişmenin sebebi ne? Bilal'in annesi ve İbrahim'in babası birbirlerine aşık olabilirler mi? Programın sunucusu Yeter'in kız kardeşi Zahide Yetiş mi?

Sürprizler ve bolca kahkaha bu hafta Güldür Güldür Show'da!
GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW, yarın akşam saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: