Kerimcan Durmaz olayında flaş gelişme!

Sosyal medyadan müstehcen video paylaşan Kerimcan Durmaz, Ahlak Büro Amirliği'ne ifade verdi. Durmaz, çok üzgün ve mutsuz olduğunu söyledi.

Magazin

Kerimcan Durmaz olayında flaş gelişme! Instagram hesabından müstehcen video paylaşan ve sosyal medyada büyük bir tepki çeken Kerimcan Durmaz, dün Gayrettepe Asayiş Şube’de ifade verdi. Çıkışta kapıda bekleyen magazin muhabirlerine konuşan Durmaz, çok üzgün ve mutsuz olduğunu söyledi.

Kerimcan Durmaz skandal görüntünün ardından...

Kerimcan Durmaz skandal görüntünün ardından...Bu arada Kerimcan Durmaz'ın Türk ceza kanununa göre ayarsızlık suçundan 6 yıl hapis cezası alabileceği öğrenildi.

Kerimcan, Ahlak Büro Amirliği'ne verdiği ifade de şuları söyledi:

“Ben yurtdışındaydım. O görüntüler sosyal medya hesabımdan bir arkadaşıma atacaktım. Yanlışlıkla sosyal medya hesabımdan hikaye olarak paylaştım. Uçakta telefonu kapatmak zorunda kaldığım için durumun farkında varamadım. Uçaktan indikten sonra gelen mesajlar üzerine hatamı fark edip sildim. Ama geç kalmıştım.”

Kerimcan'ın ifadesi ortaya çıktı!

Kerimcan'ın ifadesi ortaya çıktı!Kerimcan yine sosyal medyayı karıştırdı!

Kerimcan yine sosyal medyayı karıştırdı!Kerimcan Durmaz hakkında soruşturma başlatıldı!

Kerimcan Durmaz hakkında soruşturma başlatıldı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: