Kerimcan Durmaz skandal görüntünün ardından...

Müstehcen görüntüsünü Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşan Kerimcan Durmaz, o skandalın ardından ilk kez bir paylaşımda bulundu.

Magazin

Kerimcan Durmaz skandal görüntünün ardından... Kerimcan Durmaz, Instagram'da paylaştığı müstehcen video ile eleştirilerin odağı olmuş ve çok ağır tepkiler almıştı. Yaşananların ardından bir özür videosu yayınlamış fakat bir zaman sonra videoyu silmişti. Bu durum sosyal medya fenomeninin takipçilerini daha da kızdırmış ve Kericam'a gösterilen tepkinin dozu da artmıştı.

Kerimcan'ın ifadesi ortaya çıktı!

Kerimcan'ın ifadesi ortaya çıktı!Daha sonra sosyal medyaya küsen Durmaz o günden beri paylaşım yapmıyordu. Kerimcan Durmaz'ın, 3 milyon takipçili Instagram hesabını kapatmasını isteyenler de oldu. Eleştirilere kulak tıkayan fenomen bugün Instagram'a geri döndü. Durmaz, arkadaşının paylaştığı bir fotoğrafı kendi hesabında yayınladı ve takipçilerine gülümseyerek 'iyiyim' mesajı verdi.


Kerimcan yine sosyal medyayı karıştırdı!

Kerimcan yine sosyal medyayı karıştırdı!Bülent Ersoy'a Kerimcan sorulunca..

Bülent Ersoy'a Kerimcan sorulunca..Kerimcan Durmaz hakkında soruşturma başlatıldı!

Kerimcan Durmaz hakkında soruşturma başlatıldı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: