Kerimcan'ın sosyal medya hesapları kapatılıcak mı?

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'ın skandal videosunun yankıları devam ediyor. Durmaz hakkında bir suç duyurusunda daha bulunuldu.

Magazin

Kerimcan'ın sosyal medya hesapları kapatılıcak mı? Geçtiğimiz günlerde uçak tuvaletinde mastürbasyon yaparken çektiği videoyu Instagram hesabından yayınlayan Kerimcan Durmaz'a tepkiler sürüyor.

Kerimcan'ın babası ilk kez konuştu!

Kerimcan'ın babası ilk kez konuştu!Bursa’da avukatlar Merve Saruhan Aydıngöz ile Melih Altıkardeş, sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz’ın ’hayasızca hareketler’, ’cinsel taciz’ ve tespit edilecek diğer suçlardan cezalandırılması ilgili suç duyurusunun ardından, sosyal medya hesabının ’ivedi’ kapatılması için de suç duyurusunda bulundu.

Avukat Melih Altıkardeş, Kerimcan Durmaz’ın ’hayasızca hareketler’, ’cinsel taciz’ ve tespit edilecek diğer suçlardan 5651 sayılı yasanın 8’inci maddesine göre, 6 aydan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle hakkında dava açılacağını, 2 yıldan aşağı bir ceza almayacağını, hükmün geri bırakılabileceğini düşündüklerini söyledi.

Demet Akalın, Kerimcan Durmaz'ı yerden yere vurdu!

Demet Akalın, Kerimcan Durmaz'ı yerden yere vurdu!Gözler diğer 'kanka'larına çevrildi!

Bülent Ersoy:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: