'KEŞANLI ALİ DESTANI' EKRANA VEDA EDİYOR!

Başrollerini Nejat İşler ve Belçim Bilgin"in paylaştıkları “Keşanlı Ali Destanı” muhteşem bir final bölümünün ardından bu gecce ekranlara edecek.

Magazin

'KEŞANLI ALİ DESTANI' EKRANA VEDA EDİYOR! Dizinin yönetmeni Çağan Irmak"ın final bölümü için üç ayrı final çektiği dizide, izleyicileri başka sürpriz de bekliyor.

Bülent, Zilha"yı Ali"ye yar etmemek için silahını ateşler. Ancak kurşun hedefinden şaşar. Vurulan kişi, Ali"yi ölümden kurtarmıştır. Bu da mahalledeki dengeleri, özellikle de Hasibe"yi değiştirir. Bülent akli dengesi yerinde olmadığı gerekçesi ile akıl hastanesine yatırılır. Fakat Perihan"ın ana yüreği buna dayanmaz. Oğlunu oradan çıkartabilmek için önce Zilha"dan sonra da Hulusi Bey"den yardım ister. Ancak her iki kapı da ona kapalıdır. Tek çare İhya Onaran"a yaptıklarının hesabını sormaktır. Sineklidağ"da ise düğün hazırlıkları başlar. Zilha ve Ali sonunda muratlarına ereceklerdir. Hasibe nazlansa da Zilli Zarife"den kızını ister. Mahalledeki evleri kurtarmak için Hulusi Bey"den yardım alan Keşanlı Ali"nin planı işe yarar ancak, Çakal ve Manyak Cafer"in kahvelerinin tapusu olmadığı ortaya çıkar. Rukiye ve Fadime ise hamiledir. Sonunda Ali"sine kavuşacak olan Zilha da, bunca yıldır kalbi Zilha için çarpan Ali de çok mutludur. Fakat her şeyini kaybeden Manyak Cafer bu mutluluğa gölge düşürmek için harekete geçer. İntikam ateşi ile yanan Cafer kendisi ile beraber mahalleliyi de büyük bir felakete sürükler.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: