'KEŞKE BENİM KADAR DELİKANLI OLSA'

Tuğba Özay, “Çiçeği koklayıp atmadık, yakamıza taktık. Bu bir hataydı” diyen eski sevgilisi Akın Büyükoğlu’na sert çıktı.

Magazin

'KEŞKE BENİM KADAR DELİKANLI OLSA' Tuğba Özay, geçen yıl sevgilisi Akın Büyükoğlu'ndan ayrılmak için Yaşar Öz'den yardım istemiş ve ardından Büyükoğlu ile Öz'ün adamları arasında silahlı çatışma çıkmıştı. Rulet Operasyonu kapsamında azmettirme suçundan tutuklanıp 167 gün hapis yatan Özay, eski sevgilisinin kendisiyle ilgili söylediği "Çiçeği koklayıp atmadık, yakamıza taktık. Bu büyük bir hataydı" sözlerine ateş püskürdü.

Büyükoğlu sizin için "Çiçeği koklayıp atmadık, yakamıza taktık. Bu büyük bir hataydı" dedi. Duyduğunuzda ne hissettiniz?

Ben gerçekleri konuşursam insanlar sokağa çıkamayacak duruma gelir. Keşke benim gibi delikanlı olabilseydi. Herkes önce kendi çöplüğünü temizlesin. Kadın olsun erkek olsun, yaşadığı şeyin arkasında durabilmeli insan, öyle kıvırmayacak, net olacak.

Pişman mısınız?

Hatalı bir ilişkiydi, keşke olmasaydı. Ama kavun değil ki koklayıp alasın. Bu saatten sonra hayatıma sokacağım insan, artık eşim olur.

Akın Bey'in eşiyle birlikte verdiği röportajda size aşık olduğunu itiraf etmesi ilginç değil mi?

Kötü giden bir ilişki sayemde düzelmiş oldu, ne mutlu onlara. O insan veya o tip insanlar birçok kadınla macera yaşayabilir, bir kadına aşık olur. Ben o kadındım. Başından sonuna hatalı, kötü giden bir ilişkiyi kurtardıysam ne mutlu bana.

Evlilikleri sizin ilişkinizden önce mi kötü gidiyordu?

Eğer ki onun yaşamış olduğu ilişki çok sağlam temellerde olmuş olsa ve çok mutlu olsa hayatımda o insanın olması söz konusu bile olamazdı. En başında söyledim 'Sen birçok kadınla ilişki yaşıyorsun, bunları kimse konuşmaz. Ama ben olursam olay farklı boyuta taşınır, ben kötü kadın olurum, insanlar beni en ağır şekilde eleştiririr, böyle bir ilşkinin olmasını istemiyorum'dedim ama dinletemedim.

Hep sonu kötü biten ilişkiler yaşadınız... Neden sizce?

Hepsinde de ağladım ama birçok kadının belki rüyasında göreceği mutlulukları da yaşadım. Bir kadının aşkla ilgili yaşayabildiği en acı şeyleri de en büyük mutsuzlukları da tattım. Yaşadığım bütün ilişkilerde karşımdakilerden hep 'Hayatıma onlarca, belki yüzlerce kadın girdi, ilk kez aşık oluyorum'cümlesini duydum. Ayaklarımın altını öpeni de gördüm. Bir insana ancak aşk bunları yaptırabilir.

vatan
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: