'KEŞKE ERKEK EVLAT EDİNSEYDİM'

Nilüfer, zamanında bir de erkek çocuk evlat edinmediği için pişmanlık duyduğunu söyledi.

Magazin

'KEŞKE ERKEK EVLAT EDİNSEYDİM' Kızı Ayşe Nazlı'yla güzel bir hayat kuran Nilüfer, zamanında bir de erkek çocuk evlat edinmediği için pişmanlık duyduğunu söyledi. Sanatçı, "10 yaş genç olsaydım, bunu yapardım" dedi.


Ayşe Nazlı kardeş istiyor

Nilüfer, 7 yıl önce evlat edindiği kızı Ayşe Nazlı'nın kardeş özlemi çekmeye başladığını ve bu duruma çare bulamamaktan üzüntü duyduğunu söyledi. Ünlü sanatçı, "Ayşe Nazlı, okula başladıktan sonra 'Kardeş istiyorum' diye tutturdu. Eğer 10 yaş daha genç olsaydım onun bu isteğini kırmaz, bir de erkek evlat sahibi olurdum. Ama artık bu iş için geç kaldığımı düşünüyorum' dedi.

Ben de tek çocuktum

Kendisinin de tek çocuk olarak yetiştiğini belirten sanatçı, bundan sıkıntı duymadığını sözlerine ekledi: "Sanırım 7-10 yaş arası bütün çocuklarda kardeş isteği oluyor. Ama büyüdükçe bu istek azalıyor. Arkadaşlığın ne demek olduğu anlaşılınca, bu istek tamamen unutuluyor. Ben de o gruptan olduğumdan, birkaç yıl sonra Ayşe Nazlı'nın da fikir değiştireceğini umuyorum."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: