KEVIN'DEN SONRA ALPACINO DA TÜRKİYE'YE GELİYOR!

Hollywood'un ünlü aktörlerinden Kevin Spacey'den sonra ünlü aktör Al Pacino da İstanbul'daki hayranlarıyla buluşacak.

Magazin

KEVIN'DEN SONRA ALPACINO DA TÜRKİYE'YE GELİYOR! Al Pacino Shakespeare'in 'Venedik Taciri' adlı oyununu İstanbul'da oynayacak.

Al Pacino, 2010 yazında Central Park'taki Delacorte Tiyatrosu'nda oynamaya başladığı, ardından Broadway'e taşıdığı; İtalya, İspanya ve İngiltere'de de sahnelediği Shakespeare'in 'Venedik Taciri' adlı oyununu İstanbul'da da oynayacak.

28 Kasım'da mini bir partiyle duyurusunun yapılacağı Al Pacino'nun oyunu, Ocak sonunda dört gala olarak sahnelenecek. Hasköy'deki Yün İplik Fabrikası'nda sahnelenecek oyunda, sürpriz bir Türk sanatçı da, küçük bir sahnede Al Pacino ile rol kesecek.

Kevin'den sonra Alpacino da Türkiye'ye geliyor...Oscar ödüllü Sam Mendes’in sahneye koyduğu Shakespeare tragedyasında III. Richard rolünü canlandıran Kevin Spacey, mükemmel performansıyla seyircileri kendine hayran bırakmıştı. İngiltere tahtında iki aile arasında sürüp giden iktidar savaşlarında kirli bir rol oynayan ve sinsi planlarıyla bütün rakiplerini öldürüp tahta geçen topal, çolak ve kambur III. Richard karakterini Kevin Spacey, sağlam bir ironi duygusu ve giderek güçlenen bir performansla yorumlayıp tüm konuklar tarafından alkışlanmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: