Kibariye: 3 yıldır menapozdayım

3 aylık hamile olduğunu açıklayan Kibariye, sözlerinin basında yer almasının ardından bebek beklemediğini, konser sırasında ‘sevenlerinin söylediklerinden etkilendiği için’ o açıklamayı yaptığını söyledi.

Magazin

Kibariye: 3 yıldır menapozdayım Geçtiğimiz günlerde İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sahneye çıkan Kibariye, konser sırasında yaptığı “3 aylık hamileyim” açıklamasıyla eşi Ali Küçükbalçık da dahil herkesi şaşırtmıştı. 56 yaşındaki şarkıcı, önceki akşam da Küçükçiftlik Park’ta sahneye çıktı ve yine beklenmedik bir açıklamada bulundu.


Kibariye sahnede açıkladı: İkinci kez anne oluyor

Kibariye sahnede açıkladı: İkinci kez anne oluyor“Yeni Bi’ Fest” etkinliği kapsamında verdiği konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı, aslında hamile olmadığını söyledi. Kibariye, şöyle konuştu: “Siz sormadan ben sadede geleyim. Böyle bir şey benim ağzımdan çıktı. Beni sevenlerin sözlerinden çok etkilendim ve ‘3 aylık hamileyim’ dedim. Bir anda ağzımdan çıktı. Ama öyle bir şey yok. Hamile değilim. Benim bir çocuk özlemim var. Kızım ve eşim de olmasını çok istiyor. Ama tansiyon ve şeker hastalıklarım var. Ve ben 3 senedir menopoz dönemindeyim. Şunu da söylemek isterim; benim bir akrabam 61 yaşında doğum yaptı. Allah’ın bir mucizesi. Rabbim nasip ederse olur. Etmezse de evlatlık falan almayı düşünmüyorum.”


Kibariye'nin hamileliği sahte çıktı!

Kibariye'nin hamileliği sahte çıktı!Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen “Yeni Bi’ Fest” etkinliğinde Kibariye’nin yanı sıra Kenan Doğulu da sahneye çıktı. Gazino konseptli konserde Doğulu, alaturka şarkılar ve Türk sanat müziği eserleri de seslendirdi.

İşte konserden kareler;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kibariye'den geri adım!

Kibariye'den geri adım! "Hamile değilim"Bergüzar Korel efkar dağıttı!

Bergüzar Korel efkar dağıttı!Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: