Kibariye neden erkekler tuvaletine girdi?

İZMİT (Kocaeli),(DHA)- Kocaeli'de, Büyükşehir belediyesi ile Roman Dernekleri Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği Roman Festivali, dün gecce Kibariye konseri ile sona erdi.

Magazin

Kibariye neden erkekler tuvaletine girdi? Konserden önce 5 bin Roman vatandaş Seka Park alanında aynı anda kitap okurken, bir itirafta bulunan Kibariye, okuma yazma bilmediği için birçok kez yanlışlıkla erkekler tuvaletine girdiğini söyledi.

Dün gece Seka Park Alanı'nda gerçekleştirilen Roman Festivali'nin kapanışında, kitap okuma etkinliği yapıldı. Roman vatandaşlar buradaki Uçurtma Tepesi'nde, Şule Yüksel Şenler'in 'Huzur Sokağı' adlı kitabı okudu. Kitabın uyarlandığı dizinin oyuncuları da Roman vatandaşlara kitap okurken eşlik etti. Kitap okuma etkinliğinin ardından şarkıcı Kibariye sahne aldı.

Konsere başlamadan önce bir itirafta bulunacağını söyleyen Kibariye, "Okuma yazma bilmeyen bir kadındım. Çok büyük bir kompleks, çok büyük bir eziklik yaşadım. Okuma bilmediğim için birçok kez erkekler tuvaletine girdim. Hiç bir zaman da kendimi sizden saklamadım. Kibariye olmadan öncel fakirlik yaşadım, okuyamadım ama ailemi hiçbir zaman yadırgamadım. Gerçekten bütün anneler ve babalar, tüm insanlar herkes evladını okutsun. Okutun kurban olayım. Çok acı. Onu ben bilirim. Onun için çocuğumu çok güzel okutuyorum."

Kibariye konuşması sırasında duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadı. Daha sonra toparlanan Kibariye, söylediği şarkılarla geceye katılan Roman vatandaşları coşturdu. Roman vatandaşlar da şarkılara edip oynadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: