KİCK BOX DERSİ ALIYOR!

Manken Lara Sürol, kendini savunmak için İstanbul'da kick box dersi almaya başladı.

Magazin

KİCK BOX DERSİ ALIYOR! Fiziğinin kick box sporuna çok elverişli olduğunu belirten Sürol, fazla kırıcı olmadan antrenmanlarına devam ettiğini söyledi.

Kick boxun insan fiziğine aykırı birçok hareketi bünyesinde barındırdığını anlatan Lara Sürol, bunun ayak ve yumrukların birlikte kullanıldığı bir saldırı ve savunma sporu olduğunu söyledi. Sürol, “Model olduğum için el ve ayaklarımı düşünmek zorundayım. Çok ağır olmamak kaydıyla idmanlarım devam ediyor” dedi. Kick boxa başlama nedenini ise “Kendimi gerektiğinde savunabilmeliyim” diye açıklayan Sürol, şöyle konuştu: “İstanbul, büyülü bir şehir olduğu kadar içinde birçok tehlikeyi de barındırıyor. Kendimi bir nebze olun savunabilmek için bu spora başladım. Haftanın 3 günü antrenman yapıyorum. Ajansım kick box ile uğraştığımı duyunca direkt uyarıda bulundu. Bir model yüzü ve fiziğiyle ayakta durduğu için kesinlikle ikili müsabakalardan uzak duracağıma söz verdim. Sadece hocamla birlikte antrenman yapıp, kendimi bu sporun üzerinde geliştireceğim.”


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: