Kıdman'dan geç gelen itiraf!

Nicole Kidman sonunda itiraf etti: Evet botoks'luydum!

Kadın

Kıdman'dan geç gelen itiraf! Yıllardır "botokslu mu, değil mi" tartışmaları süredururken, Nicole Kidman hep susmayı tercih etti. Şimdi itiraf etti ve "Artık yaptırmıyorum" dedi!

Hollywood'da tabu olan bir konu varsa, bu da oyuncuların estetik müdahaleleri... Yıllardır Oscarlı oyuncu Nicole Kidman'ın güzelim yüzüne ne yaptığı konuşulur durur. Uzmanlar ve bu işi az çok bilenler, oyuncunun ziyadesiyle botokslu olduğu yönünde hemfikirdi. Ancak Kidman, bu konuda asla ser verip, sır vermedi. Ancak sık sık oyuncunun artık yüz mimiklerini kullanamadığı, bu nedenle karakter oyunculuğu gerektiren işlerden artık teklif almadığı konuşuldu durdu.

Nicole Kidman, geçtiğimiz günlerde "La Repubblica" gazetesine verdiği röportajda "bir zamanlar" botoks kullandığını sonunda itiraf etti: "Evet, botoksu denedim ve sık sık kullandım. Ancak bir süre sonra yüzümü oynatamaz hale geldim. Bu nedenle artık yüzüme botoks yaptırmıyorum ve çok mutluyum. Yüz kaslarım eski haline döndü ve çok rahatladım. Sadece sağlıklı beslenerek ve düzenli spor yaparak cilt sağlığımı koruyorum."
2013, son fotoğraflarından biri. Artık botokslu olmadığını iddia ediyor, ancak donmuş gülüşü hala felç edici iğnenin etkisinden pek kurtulamadığını gösteriyor...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: