Kiğılı ve Teknosa'da çapraz kampanya

Kiğılı Alışverişiniz Teknosa’da, Teknosa Alışverişiniz Kiğılı’da Kazandırıyor

Diğer Haberler

Kiğılı ve Teknosa'da çapraz kampanya Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı ve Teknosa’nın ortaklaşa düzenlediği “Çapraz Kampanya” ile alışverişler zevke dönüşüyor. 15 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında Kiğılı alışverişiniz Teknosa’da, Teknosa alışverişiniz ise Kiğılı’da kazandırıyor.

Erkeklerin vazgeçilmez markası Kiğılı, Türkiye’nin teknoloji perakendecisi Teknosa ile çapraz kampanya başlattı. Kampanya kapsamında erkekler hem Kiğılı’dan yapacağı giyim alışverişlerinde hem Teknosa’dan yapacağı teknoloji alışverişlerinde kazanıyor.

15 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında tüm Teknosa mağazalarında 250 TL üzeri alışveriş yapan herkes Kiğılı mağazalarında yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişte geçerli 50 TL indirim çeki ile Kiğılı’nın zengin ürün koleksiyonuna uygun fiyat seçenekleriyle sahip olacak. Kiğılı mağazalarından 250TL ve üzeri alışverişlerinde kazandıkları kuponla Teknosa’ya gelenler, Teknosa’dan yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 50 TL indirim avantajı yakalayacaklar.

Rahat ve şık giyinmeyi seven teknoloji meraklısı erkekler için alışverişleri zevke dönüştüren Kiğılı ve Teknosa, çapraz kampanya ile birçok ürünü cazip fiyat seçenekleri ile sunuyor.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: