KİLİT İSİM KONUŞTU

teoman'a şantaj haberi büyüyor. İşte akıl almaz iddialar:

Magazin

KİLİT İSİM KONUŞTU Ünlü rockçı'nın dava dilekçesinde tanık gösterdiği F.T.'den akıl almaz iddialar: "Şantajcı D.Ş. bana Teoman'ın grup seks yaparken çekilmiş 14 kare fotoğrafını gösterdi. Teoman'dan 100 bin YTL isteyeceğini, kadın şarkıcı P.'den de bu yolla para aldığını söyledi. Ayrıca 'Elimde ünlü aktör K.'nın da fotoları var' dedi"

Ünlü rockçı Teoman'nın şantajla ilgili dava dilekçesinde tanık olarak adı geçen F.T.'ye ulaştım. Antalya'da oturan F.T. akıl almaz açıklamalarda bulundu:

Şu an kilit isim sizsiniz. Olayı anlatır mısınız?

Ocak ayının son haftasıydı. Organizasyon işi yapan bir arkadaşım bana Facebook'ta tanıştığı D.Ş. adlı bir kızın Teoman'ın kokain aleminde grup seks yaparken fotoğraflarını gösterdiğini söyledi. Bunun üzerine daha önce bir organizasyonda birlikte çalıştığım Teoman'ın menajeri Funda'yı aradım. O da bana "Böyle bir şeyin basına yansımaması gerekiyor. Ne olur bağlantıda kal kıza ulaş. Ben Teoman ile görüşeceğim" dedi. Teoman önce olayın ne zaman ve kimlerle olduğunu hatırlamadı. Teoman'a yeri mekanı ve zamanı söylediğimde böyle bir şey yaptığını kabul etti. Onlar emindi ama fotoğrafların basına yansımaması için olayı güzellikle kapatmaya çalıştılar. Funda benden D.Ş. ile buluşmamı talep etti.

Öyle bir alem fotoğrafı var mıydı?

Öyle kokain alemi fotoğrafı görmedim. Teoman'ın biri sarışın diğeri iki kızla grup seks yaparken fotoğrafları vardı. Toplam 14 kare. Hepsi birbirine benziyordu.

D.Ş. ile nasıl irtibata geçtin?

Organizasyon işi yapan arkadaşım vasıtasıyla daha önce hiç tanışmadığım D.Ş. ile görüştüm. Kız bana fotoğrafları ve amacının ne olduğunu anlattı. Birçok gazete ile bu fotoğraflarla ilgili görüştüğünü Teoman ile 100 bin YTL'ye anlaşacağını belirtti. Elinde 14 kare fotoğraf olduğunu bu fotoğraftakilerin Teoman, oyuncu S.A. ve oyuncu S.M. olduğunu söyledi. Ben de bunları dakika dakika Teoman'ın menajerine ilettim.

Onların tepkisi ne oldu?

Funda benden fotoğrafların fotomontaj olup olmadığından emin olmak için D.Ş. ile ikinci bir buluşma gerçekleştirmemi istedi. İkinci buluşmada D.Ş. ile yine biraraya geldik. Bu buluşmaya da organizasyon işi yapan yine o arkadaşımla gittik. D.Ş. getirdiği fotoğrafları inceledik.

Fotoğrafları size bilgisayardan mı gösterdi?

Hayır. Fotoğraflar şipşak poloraid fotoğraf makinesiyle çekilmiş, kız bize orijinal fotoğrafları getirdi. Arkadaşım fotoğrafları inceledi, fotomontaj değildi. Bunun üzerine Funda, D.Ş ile ilk kez o gün direk benim telefonum aracılığıyla bağlantıya geçti. Bu konuşmaların tamamının kaydı da menajer Funda'da var.

Fotomontaj olmadığından nasıl emin oldunuz?

Funda beni arayıp detayları sordu. Ben de bütün her şeyi anlattım. Teoman'ın poposundaki bene kadar her şey fotoğraflarda görünüyor belli. Teoman da bunu doğruladı.

Fotoğraflar nerede çekilmiş?

D.Ş. bana fotoğrafların Cihangir'de Teoman'ın kendi poloraid makinesiyle çekildiğini söyledi. Bunlar kızın anlattıkları. Olayın içinde oyuncu S.M. ve oyuncu S.A.'nın olduğunu söyledi.

Teoman'ın menajeri senin hesabına neden para yatırdı?

D.Ş., Teoman ve menajeriyle yüz yüze gelmek istemedi. Zaten bana da ilk buluşmada gerçek ismini söylemedi. Bana önce kendisini Eda olarak tanıttı. Marka giyinmişti. Fotoğrafları görmek için gittiğimiz ikinci buluşmamızda uçak rezervasyonu yaptırdığında gerçek ismini ağzından kaçırdı. İsmini söyler söylemez Funda'ya SMS attım. Son günlerde ben devreden çıktım. D.Ş. ile Funda, MSN ve telefon yoluyla irtibata geçti. Benim hesabıma bu para D.Ş. denilen şahsı susturmak için yatırıldı galiba.

Ne kadar yatırıldı?

Funda bana "Hesabına 500 YTL bir yatırdım, 600 YTL bir yatırdım. Şimdilik kızı susturmamız gerekiyor. Bunlar kıza teslim edilecek dedi. Bunlar ATM'lerin kamera kayıtlarında çıkacaktır. Çünkü parayı çekerken kız yanımdaydı. Hatta menajer Funda'yı arayıp Garanti Bankası 100. yıl Şubesi'ndeki ATM'den parayı çekeceğimi söyledim, oraya birini gönder dedim. Ama yine kimseyi göndermedi. Belki olayın patlayacağını onlar da bilmiyordu.

Buluşmanızda D.Ş.'nin davranışları nasıldı?

Çok korkuyordu. Fotoğrafını çekip Fundalara göndereceğim diye karşıma değil yanıma oturdu. Sesini kaydetmemden korktuğu için gözü hep cep telefonumdaydı. Menajer Funda'ya D.Ş. ile konuşmalarımızı dakika dakika söyledim. Burada köprü oldum. Teoman'ın patlamaması için her şeyi yaptım. Ben mağdur bir tanığım.

Sevişen kızlardan biri D.Ş. mi?

Hayır. Teoman da Funda da fotoğrafların 2004'te çekildiğini teyit ediyor. Muhtemelen kızın eline de bir yerden geçti.

S.A. ve S.M.'nin adı geçiyor?

Bu isimleri D.Ş. söylüyor. 2004 'teki S.M. ve S.A.'nın hallerine bakarsanız anlarsınız zaten. Çünkü şimdiki S.A. ile o görüntülerdeki kızın hiç ilgisi yok.

D.Ş.'nin Facebook'daki arkadaş grubunda da bu kızlar var...

D.Ş. konuşmalarında S.A., S.M. ve Teoman ile sürekli MSN'de yazıştığını söylüyor. Muhtemelen onların çevresinde olan biri. Bu kız daha önce de kadın rock şarkıcısı P.'den böyle bir fotoğrafla para aldığını söyledi. Elinde aktör K.'nın da fotoğraflarının bulunduğunu ama K. abisi ile arasının çok iyi olduğunu, bu yüzden onun fotoğraflarını basına yansıtmayacağını söyledi. Teoman'ın menajerinde bunların da kaydı var.

VATAN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: