KİLOLARIYLA MUTLU

Çağla Şıkel, 2 kilo daha alabileceğini söyledi.

Magazin

KİLOLARIYLA MUTLU Hamile olan Çağla Şıkel, 8.5 ayda 6 kilo aldığını belirterek, “Aldığım kiloları geri vermek istemiyorum. Bu halim çok hoşuma gitti” diye konuştu

8.5 aylık hamile olan Çağla Şıkel, Hüseyin Kuzey adını vereceği bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Bebeğini normal doğumla dünyaya getirmeye hazırlanan Şıkel, 8.5 ayda 6 kilo aldığını söyledi.
Kilo alıp yanakları dolmaya başlayınca kendisini daha güzel hissettiğini belirten Şıkel, “6 kilo aldım. Bundan sonra birkaç kilo daha alırım, herhalde toplam 8 kiloyla falan bu dönemi tamamlamış olurum ama aldığım kiloları geri vermek istemiyorum. Çünkü bu halim çok hoşuma gitti. Nasıl kilo vermem diye şimdiden düşünmeye başladım. Yanaklarım falan doldu ya... Kendimi böyle daha iyi hissediyorum” dedi.

‘Kuzey’ arkadaş önerisi
Hamileliğinin son dönemini çok huzurlu ve dinlenerek geçirdiğini belirten Şıkel, bebeğine koyduğu ikinci isim olan Kuzey’i bir arkadaşının kendilerine önerdiğini belirtti. Şarkıcı eşi Emre Altuğ ile Kuzey ismini çok sevdiklerini belirten Şıkel, “Hamileliğimin ikinci ayından itibaren bu isimde karar kıldık.
Kişi olarak bize başka birini çağrıştırmaması da önemliydi. Hiç değiştirmeyi düşünmedik. Hüseyin ismi de zaten rahmetli babamın adı...” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: