Kim bu patron?

Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın başrollerini paylaştığı 'Patron mutlu son istiyor' 1 Ocak'ta sinemalarda..

Kültür-Sanat

Kim bu patron? Sinemamızın 100. Yılının ilk filmi Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrolü paylaştığı Patron Mutlu Son İstiyor, olacak. Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı, Kıvanç Baruönü'nün yönettiği filmin patronu merak konusu!

Patron İsfendiyar Sıcak karakterini Nevşehir ‘de beyaz eşya mağazası bulunan Ferruh Yenidoğan oynuyor. Filme sponsor olmak isterken ekiple tanışan "patron"un bu ilk oyunculuk deneyimi. Filmin fragmanı yayınladığından bu yana merak edilen "patron" filmin eğlenceli klibinde de başrolde!

Çekimleri Kapadokya’da gerçekleşen filmde Tolga Çevik ve Ezgi Mola’ya Murat Başoğlu, Erkan Can, Ersin Korkut, Ayşenur Yazıcı ve Nusret Çetiner de eşlik ediyor.

SENARİST SENARİSTİN HİKAYESİNİ YAZDI

Yılmaz Erdoğan’ın ilk kez bir başka yönetmen tarafından çekilen senaryosu, bir romantik komedi. Film, bir senaryo yazarının, “patron”un siparişi üzerine mutlu son ile biten bir aşk hikayesi yazma macerasını anlatıyor.

Filmde günbatımları, balon gezileri, bağbozumu şenlikleri ve düğünler ile romantizm doruklara varırken, bölgenin renkleri ve oyuncuların kahkahaları da çekimlere eşlik etti.

Film, 1 Ocak Çarşamba günü seyirciyle buluşacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: