KİM BU PSİKOPAT!

Esra Ceyhan’ın canlı yayındaki programına katılan adam insanın kanını donduran açıklamalar yaptı. 'Mahalledeki kadına tecavüz ettim, baldızımla ilişkiye girdim'

Magazin

KİM BU PSİKOPAT! İster reyting kaygısı, ister sorumsuzluk, ister seviyesizlik deyin ama bu kadarına da 'YUH OLSUN!' Önceki gün Esra Ceyhan’ın Kanal D’de canlı yayımlanan programına bir adam telefonla katılıyor ve iğrenç ötesi açıklamalarda bulunuyor. Adını açıklamak istemeyen psikopat, mahallede bir kadına aşık olduğunu ve karısına onunla evlenmek istediğini söyleyip karısının bu ilişkiyi kabul etmemesi üzerine bu kadına tecavüz ettiğini söylüyor. Ardından 'Karım bana, biz seninle boşanalım kardeşimle evlen dedi ben de kabul edip, baldızımla ilişkiye girdim ve ona nikah kıydım' diyerek ahlaksızlıklarını sıralıyor. Stüdyodakiler ve ekran başındakiler büyük bir şaşkınlık yaşıyor ama Esra hanım telefonu kapatmak yerine 'Eee sonra ne olmuş' dercesine adamı dinliyor. ADAM bu kez 'Maddi sıkıntıya girdim. Bu kez internet ve telefonla kadınları taciz etmeye başladım. İnanır mısınız kadınlar bana kontör gönderip sen bizi sürekli ara demeye başladı' diye konuşmasını sürdürüyor. Esra Ceyhan konuşmayı yine kesmiyor ve 'Küçükken tacize uğradın mı' diye bir soru soruyor. Adam 'Ben kız çocuğu gibi büyüdüm' diyerek yanıtlıyor bu soruyu. Bu inanılmaz açıklamalar karşısında programda bulunan Haydar Dümen tüm bu konuşmaları dinledikten sonra teşhisi koyuyor. 'Psikopat! Tek kelimeyle böyle. Ruhi yapısı böyle. Tedavisi yok...' Evet bizce de bu adam kesinlikle bir psikopat. Ama adını açıklamak istemeyen herkes bu şekilde nasıl canlı yayına alınıyor, bunu denetleyenler böyle bir rezalete nasıl izin veriyor?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: