KIM KARDASHIAN: ARTIK EVLİLİĞE HAZIRIM!

Kim Kardashian gelinlik denemeye başladı bile...

Magazin

KIM KARDASHIAN: ARTIK EVLİLİĞE HAZIRIM! Televizyon yıldızı Kim Kardashian, basbetbolcu sevgilisi Kris Humphries ile evlenmek istediğini söyledi. 29 yaşındaki Kardashian, yaklaşık beş aydır birlikte olduğu 26 yaşındaki Humphries ile birlikte yaşamak için New York'ta ev arayışına girdi. Evlilik öncesi sevgilisiyle yaşamak isteyen Kardashian, küçük bir daire istiyor. Sevgilisinin ailesi tarafından sevilmesine sevinen sosyetik güzelin yakın çevresi, Kardashian'ın bu yaz bile sade bir törenle evlenebileceğini söylüyor.

GELİNLİK DENEMEYE BAŞLADI
AblasıKourtney'in oğluna çok düşkün olan Kardashian, her fırsatta anne olmak istediğini söylüyor. Sevgilisi için müstakbel eşim diyen seksi yıldız, gelinlik modelleri bile denedi. İddialara göre kız kardeşi Khloe'nin evli olması ve ablası Kourtney'in ilişkisini kıskanan Kardashian, ciddi bir ilişki istiyor. Annesi Kris Jenner'ın desteklediği Kardashian, “Eğer Kris bana evlenme teklifi ederse düşünmeden evet derim. Artık evliliğe hazır olduğumu hissediyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: