Kim Kardashian bebeğinin isminden memnun değil!

Kim Kardashian, taşıyıcı anneden dünyaya gelen üçüncü çocuğuna 'Chicago' ismini verdiği için pişman oldu. Kardashian, 'Chicago' isminin 'akıcı' olmadığını düşündüğü için kızına başka bir isimle sesleniyor.

Dünya Magazin

Kim Kardashian bebeğinin isminden memnun değil! Kim Kardashian, taşıyıcı anneden dünyaya gelen üçüncü çocuğu Chicago’ya verdiği isimden memnun değil. Kardashian, 'Chicago' ismini akıcı bulmadığı için altı aylık bebeğine takma isimle hitap ediyor. Kim Kardashian, kızına eşi Kanye West’in seçtiği isim yerine kendi taktığı “Chi” (Şay) ismiyle hitap etmeyi tercih ediyor. Diğer çocuklarına North ve Saint isimlerini veren Kardashian, kısa isimleri seviyor.

37 yaşındaki ABD'li reality şov yıldızı Kardashian, "Chicago bana çok uzun geliyor ve akıcı değil, bu nedenle ona Chi diye sesleniyorum. Büyüdüğünde Chicago mu yoksa Chi mı olacağına kendi karar verecek” açıklamasını yaptı.

Kim Kardashian:

Kim Kardashian: "Trump aradığında çıplaktım!"Parfümü bile para kokuyor!

Parfümü bile para kokuyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: