KİM KARDASHİAN BEBEK ÇALIŞMALARINA BAŞLADI!

Kim Kardashian henüz kocası Khris Humphries'den resmen boşanmasa da; sevgilisi Kanye West ile çocuk çalışmalarına başladı!

Magazin

KİM KARDASHİAN BEBEK ÇALIŞMALARINA BAŞLADI! Sosyetik güzel Kim Kardashian'ın hayatı bir türlü durulmuyor. Kardeşlerine göre daha çılgın bir hayat süren Kardashian, bir ay bile evli kalmadan boşanma kararı aldığını açıklayarak geçen yıla damgasını vurmuştu.

KANYE İSTİYOR

Khris Humphries ile boşanma davaları henüz sonuçlanmamış olan Kardashian, buna rağmen Kanye West ile de açık bir şekilde ilişki yaşamakta bir sakınca görmemişti. Sosyetik isim, şimdi bu durumu bir adım öteye taşımaya karar vermiş ve jinekoloğuna giderek çocuk sahibi olmak istediğini söylemiş. 15 yıldır sürekli olarak doğum kontrol hapları kullanan Kardashian, ilk iş hapları bırakmış. Kanye West de sevgilisinin çocuk isteğine, son verdiği röportajda, "Kim, benim gelecekteki eşim! Ondan en kısa sürede çocuk istiyorum" diyerek destek olmuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: