Kim Kardashian şok oldu!

ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın sigorta şirketi, eski koruması Pascal Duvier’e Paris soygunu nedeniyle 6,1 milyon dolarlık dava açtı.

Dünya Magazin

Kim Kardashian şok oldu! ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın sigorta şirketi, eski koruması Pascal Duvier’e Paris soygunu öncesi alması gereken önlemleri almadığı için 6,1 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

Duvier, 2016 yılında Paris’te silahlı soyguna uğrayan Kardashian’ı korumakla görevliydi. Pascal Duvier ve bağlı olduğu güvenlik şirketine, Kardashian’ın sigorta şirketi tarafından 6,1 milyon dolarlık tazminat davası açıldı. Sigorta şirketi, Kardashian’ın soygunda çalınan mücevherlerinin bedelini ünlü yıldıza ödemişti. 2016’daki soygun olayı esnasında Duvier, otel odasında elleri bağlanarak ve silah tehdidiyle mücevherleri çalınan Kardashian’la birlikte Paris’teydi. Duvier, soygun günü, Kardashian otel odasında kalınca, kız kardeşleri Kendall Jenner ve Kourtney Kardashian ile birlikte gecce kulübüne gitmiş, onların korumalığını yapmıştı.

Paris’teki soygunda, bir grup maskeli otele girmiş ve Kardashian’ı odasında silahla tehdit etmişti. Kim Kardashian, soygundan kısa süre sonra Pascal Duvier ile iş ilişkisini sonlandırmıştı.

Kim Kardashian siyasete mi atılıyor?

Kim Kardashian siyasete mi atılıyor?Kim Kardashian yeşil bikinisiyle plajı yaktı!

Kim Kardashian yeşil bikinisiyle plajı yaktı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: