Kim Kardashian: "Trump aradığında çıplaktım!"

22 yıldır cezaevinde yatan bir büyükannenin affedilmesi için ABD lideri Trump'la görüştüğünü anlatan Kardashian, bu görüşmenin detaylarını katıldığı bir programda açıkladı.

Dünya Magazin

Kim Kardashian: "Trump aradığında çıplaktım!" Kozmetik markası patronu ABD'li televizyon yıldızı Kim Kardashian, yaptığı cesur paylaşımlarla sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Geçtiğimiz gün bir programa katılan Kardashian, ömür boyu hapis cezası alan ve yıllardır cezaevinde yatan bir büyükannenin affı için Trump ile görüşme talep ettiğini açıkladı. Kim Kardashian, Trump'ın kendisini aradığını ve aradığında bir fotoğraf çekimi için çıplak olduğunu dile getirdi.

Kim Kardashian'ın cesur kıyafeti!

Kim Kardashian'ın cesur kıyafeti!''Donald Trump beni aradığında Steven Klein'ın fotoğraf çekimindeydim. Eğer Steven Klein'ı tanıyorsanız nasıl fotoğraflar çektiğini bilirsiniz. Çıplaktım ve telefonum çaldı. Hemen üstüme bir şeyler alıp telefonu açtım. Görüşmenin en başında ilk söylediğim şey 'İnanamıyorum gerçekten başkanın çalışma ofisindeyiz!' demek oldu. Başkan Trump ile görüşmemizden oldukça umutluyum. Başkan hakkında söyleyebileceğim kötü bir şey yok. Daha güzel şeylerin olacağından eminim'' dedi.

Kardashian istedi, Trump affetti!

Kardashian istedi, Trump affetti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: