Kim Kardashian'a bir darbe de kız kardeşinden!

Küçük kız kardeş Kendall Jenner'ın, Kim Kardashian'ın kilolarıyla dalga geçince olanlar oldu ve aile içinde soğuk savaş başladı!

Dünya Magazin

Kim Kardashian'a bir darbe de kız kardeşinden! Kardashian'larda sular durulmuyor! Her yaptığı olay olan Kim Kardashian en son hamilileği ile gündemden düşmüyor. Gerek hamilelik döneminde giydiği dar kıyafetleriyle gerek aldığı kilolarıyla sürekli magazin basının gündeminde olan Kardashian'ın bu sefer kız kardeşiyle başı dertte!

Aldığı aşırı kilolar yüzünden magazinde dalga konusunu haline gelen Kardashian'a bir darbede kardeşinden geldi. Kardashian ailesinin son ferdi, 18 yaşındaki model Kendall Jenner'ın üvey ablası Kim Kardashian hakkındaki açıklamaları ailenin huzurunu bozdu. Kendall Jenner hamilelik döneminde aşırı kilo alan Kim Kardashian'ı vücuduna iyi bakmamakla suçlayınca olanlar oldu. Şimdi iki kardeşin arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

Khloe Kardashia'ın da küçük kız kardeşlerine destek vermesi üzerine Kardishian'lar da gerilim yükseldi. Bu durum ise en çok programlarını etkiledi. Soğuk savaş Kardashianlar'ın televizyon şovu Keeping Up With the Kardashians'ın çekimlerinin de aksamasına neden olduğu ifade ediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: