Kim Kardashian'a büyük jest!

Kim Kardashian'a bir reklam paylaşımı için ilyon dolarlık teklif geldi. Eşi Kanye West, ürünleri beğenmeyince ise bakın ne yaptı...

Dünya Magazin

Kim Kardashian'a büyük jest! ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian, 119 milyon takipçisi olan Instagram hesabından yaptığı reklam içerikli paylaşımlar ile büyük gelir elde ediyor. Ancak Kardashian, bu kez kazandığı parayla değil, rapçi eşi Kanye West'in jestiyle gündeme geldi.

Posta Gazetesi'nin Pink Freud köşesinde yer alan habere göre, 'Koca Gibi Koca' başlıklı yazı şöyle: "Bir giyim markası, Kim Kardashian'a tek instagram paylaşımı için milyon dolar teklif ediyor. ABD'li yıldızın eşi Kanye West, ürünleri beğenmeyince reklamı yapmasını istemeyip Kim'in hesabına o parayı yatırıyor. Vay be! Çıtayı nerelere taşıdın Kanye! Biz 'ölüyorum' desek "Aşkım ayaktayken bana da bir bardak su getirsene" diyecek adamlar bulur bizi."

Kim Kardashian: Kalçalarım çok büyük!

Kim Kardashian nefes kesti!

Kim Kardashian nefes kesti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: