Kim Kardashian'dan çarpıcı açıklamalar!

Dünyaca ünlü Kim Kardashian bir stilist olarak başladığı bu yolculukta bir imparatorluk nasıl kurduğunu anlattı. Vogue Hindistan'ın mart sayısına kapak olan dünyaca ünlü yıldız dergiye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dünya Magazin

Kim Kardashian'dan çarpıcı açıklamalar! Kardashian imparatorluğunun kurucu olarak görülen TV şovu yıldızı Kim Kardashian , son zamanlarda gündemden düşmüyor. Yakın zamanda çıkardığı parfüm markasının tanıtımı için çıplak pozlar vermesiyle dünya basınında yer alan yıldız son olarak saçlarını pembeye boyatmasıyla gündeme gelmişti.


Geçtiğimiz gün saçlarını pembeye boyatan Kim Kardashian, derginin mart sayısına kapak oldu. Dergi henüz piyasaya çıkmasa da röportajın bir kısmı yayınlandı. Greg Swales’in yaptığı yaptığı çekimlerde Hindistan’a has kıyafetler de giyen Kim, ailesi ile ilgili ilginç açıklamalarda da bulundu.

Muhabirin ‘Bir stilist olarak başladınız ve şimdi bir imparatorluğunuz var. Kariyerinizinde bu şekilde yükseleceğinizi düşünüyor muydunuz?” sorusuna “Hayır, asla düşünmüyordum” diyen Kim Kardashian bakın aslında ne hayal ediyormuş: “Ben sadece kendi mağazamı işletirim diye düşünmüştüm. Yaptığımız şovun da 1 ya da 2 bölümün ötesine geçeceğini sanmıyordum. Çok fazla hata yaptık ama yolumuza devam ettik. 4 yılı bitirdiğimizde ne yapacağımızı ne konuşacağımızı düşündük ama her sezon yeni şeyler çıktı. Mesela Khloe evlenmeye karar verdi, çocuklar oldu. Ayrıca dünya gündemiyle ilgili pek çok konu hakkında da konuşuyoruz.”


“Über bir Kardashian yapsaydınız kimin hangi özelliğini alırdınız?” sorusuna ise “Abimin mizahını, Kendall’ın tatlılığını, Khloe’nin umrumda değil tavrını, Kourtney’in tutuculuğunu, Kylie’nin umursamazlığını ve annemin bizleri yetiştirmesini” cevabını verdi…

Bunlarda ilginizi çekebilir: