"KİM MİLYONER OLMAK İSTER?"DE İLGİNÇ ANLAR!

78 yaşındaki Beyhan teyze, performansıyla üniversiteli gençlere taş çıkarttı. Son dönemlerde üniversiteli gençlerin kolay sorularda elenmesi ile gündeme gelen "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasında dün akşam ilginç bir olay yaşandı.

Magazin

"KİM MİLYONER OLMAK İSTER?"DE İLGİNÇ ANLAR! Yarışmaya Ankara'dan katılan 78 yaşındaki Beyhan teyze, hem sempatisi hem de bilgisiyle ekran başındakileri şaşırttı.

Ev hanımı olan Beyhan teyze, son dönemlerde üniversiteli gençlerin hayalkırıklığı yarattığı yarışmada 30 bin liralık soruya kadar gelmeyi başardı. Yarışmaya Antalya'da yaşayan kızkardeşi Hacer Hanım ile birlikte gelen Beyhan Hanım, üç çocuk annesi ve bir torununun çocuğu var

SÜRENİN BİTMESİ ÇOK ÜZDÜ

Sekizinci 30 bin liralık soruya geldiği zaman yarışmanın süresinin bittiğini belirten ses duyulduğu zaman yarışmacının "Bitti mi?" sorusunu sorması ve saatine bakması herkesi güldürdü ve yoğun alkış aldı.

KENAN IŞIK YARIŞMACIYI MEMNUN EDEMEDİ

Kenan Işık, sürenin bitmesine "Sevindim, sizinle bir kere daha karşılaşacağım için. Üzüldüm Ankara'dan sizi bir kere daha getirmek zorunda kalacağız" demesi yarışmacıyı oldukça üzdü. Kenan Işık'ın "Bizim arkadaşlarımız misafir eder sizi" demesi de yarışmacıyı pek memnun etmedi.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: