KİMLERDEN KOCA OLMAZ?

Bir dönem eski eşi Ozan Orhon ile aralarında yaşadıkları polemikleri ekrana taşıyan Yeşim Erçetin ideal koca profilini açıkladı:

Magazin

KİMLERDEN KOCA OLMAZ? Popçudan, türkücüden, topçudan koca olmaz. Bence ideal kocalar, işadamı ve oyuncu beyler!.. İşte Erçetin'in 'Olumsuz koca adayları'...

Türkücüden koca olmaz: Türkücünün aklı fikri yataktadır. Güzel kadın gördü mü yapışır. İmajı da zedeler. Sosyeteye kapıların kapanır. * Popçudan koca olmaz: Popçudan yaka silktim zaten. Popçu beyler kaprisli olur. Aklı fikri eğlencede, hareketli yaşamdadır. Genç kız hayranlarını koz olarak kullanır, sinir bozarlar.

Topçudan koca olmaz: Futbolcular kamptan fırsat bulur bulmaz pirana sürüsü gibi kız avına çıkarlar. En tahsillisi lise mezunudur ve genelde zevksizdirler.

Yazardan koca olmaz: Tamam bilgilidirler, birikimlidirler, sana bir şey katarlar ama sıkıcı olurlar. Eğlence nedir bilmezler. En monoton ortamlarda ömür çürütürler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: